Skip to main content
CatLink

Sign into the Catawba College community portal:

Login to CatLink

Future Students

Apply online or check the status of your Admissions application:

Admission Portal

REMAIN AT CATAWBA
Catawba.edu/RemainAtCatawba  |  Take the Pledge  |  Ask a Question

List of Graduates

By Degree

 

Bachelor of Arts

Name

Honors

Designations

Major(s)

Minor(s)

Abigail Mackenzie Adams Cum Laude 14 Education: Middle School (6-9) Psychology
Jeremy D. Addison     Communication  
Abigail Rae Alger Cum Laude  14, 16 Psychology  
Jayla Nicole Allen    19 Music  
Brianna Chanelle Allison     Politics  
Pierce S. Allman     Psychology Business Administration
Selena Marie Alvarado     Biology Psychology
Sandy Jacqueline Alvarez    5 Accounting Information Systems; Business Administration
Sierra Grace Barger Summa Cum Laude   Elementary Education  
Katie Elizabeth Barth     Administration of Justice Psychology
Amery Ellein Barton    19 Music  
Kaley McKenzie Barts Cum Laude  5, 14 Integrated Marketing Comm Economics; Business Administration
Michael Benjamin Bates     Economics and Finance  
Harrison Michael Baucom     Administration of Justice  
Nakyia Anajahsia Blakeney     Economics and Finance Business Administration; Communication
Ashley Nicole Bornkamp Summa Cum Laude; College Honors Program Graduate*  2, 9, 14, 18 Accounting Business Administration; Communication
Sarah Jean Botts Magna Cum Laude  5, 14, 19 Accounting Music; Business Administration
Larissa Nicole Brooks     Politics Business Administration
Linda Alaina Cantrell     Sociology Dance
Kerin Eberto Castillo Izaquirre     Integrated Marketing Comm  
Vanna Kaye Christian Summa Cum Laude  2, 14, 17 English: Writing Communication; English
Taylor Cielo Summa Cum Laude; College Honors Program Scholar*  2, 17 English: Literature History
Jameson Phillip Jackson Clanton     Theatre Arts Education Mathematics
Malik Constantine     Communication  
Christopher Allen Cook     Communication  
Sarah Grace DuBose Cuthbert     Cum Laude  18 Politics History
Jordan Tre'On Darrisaw    18 Elementary Education  
Dylan W. DeSpain     Communication Business Administration
Angell Marie Dillard     Politics  
Heather Elizabeth Duncan Summa Cum Laude  2, 14, 17 English: Literature; English: Writing  
Katherine Hollis Duncan     Religion & Philosophy Worship Arts
Casey Elizabeth Eller     History Biology
Bianca Michele Faccinetti     Politics; Spanish  
Taylor Brooke Fair Summa Cum Laude; College Honors Program Graduate*   Music  
Emily Louise Fogleman Summa Cum Laude; College Honors Program Scholar*  2, 9, 14, 16 Psychology; Sociology  
Keyotta Jakia Garris     Education: Middle School (6-9)  
Samantha Maria Gates Magna Cum Laude; College Honors Program Graduate*  14, 16 Sociology Business Administration; Psychology
Tyler James Grant Cum Laude  14, 17 English: Writing  
Jenna Denise Greene    13 Music  
Nathaniel Hagood II     English: Writing Communication
Catherine Lee Hames     Politics Business Administration
Julia Hayes Cum Laude  5 Communication  
Jaida Chanel Henderson    16 Psychology Individualized Curricula
Samuel G. Henneberg Cum Laude  5, 14 Economics and Finance; Accounting Business Administration
Cason Hiers     History English
Tay'Sean Demetric Holbrooks        Music  
Patience Danae Hunt    5, 18 Accounting Business Administration
Brittany Nicole Hunter Magna Cum Laude  10, 13, 14 Elementary Education; Special Education  
Hannah Irene Hutchens Summa Cum Laude  14 Religion & Philosophy  
Cassandra Elizabeth James Summa Cum Laude; College Honors Program Scholar*  9, 18 Politics Economics
Amanda Kate Johnson     Religion & Philosophy  
Maurice Reed Jones Magna Cum Laude 5, 14 Integrated Marketing Comm Business Administration
Zachary Karvon Magna Cum Laude   Theatre Arts  
Kevin Patrick Kent     History  
Brittney Ann Lawhorn Magna Cum Laude  1, 13, 14 Sociology Religion
David Lee Laxton, Jr.     Accounting Information Systems
Zachary Royce Lecius Magna Cum Laude  10 History Secondary Education (9-12)
Alicia Jordan Lett Cum Laude   English: Writing Communication
Daquan Romel Lilly     Communication Athletic Coaching
Jenna Leigh Linnick     Psychology  
Mason Alexander Livers     Theatre Arts Education Creative Writing
Shaakira Ameera Logan     Administration of Justice Sociology
William Thomas Logothetis     Music  
Samone Lee Long     Music; English: Writing  
Madison Gray Marshall    19 Religion & Philosophy  
Dominic John Masotti Summa Cum Laude  3, 9, 14 Theatre Arts Musical Theatre-Theatre Arts
Brittany Marie McGee    10 Elementary Education  
Emory Thruston McNeely Magna Cum Laude  18, 19 Religion & Philosophy Psychology
Shally Mendez    13 Politics Spanish
Yamilex Mendoza     Politics  
Lexus Symone Miller     Communication Business Administration
LyRic Tynise Mines     Sociology Business Administration; Educational Studies
Emily Elizabeth Najar    5 Communication Accounting
Jodi Leigh Nesbitt     Special Education Psychology
Angel De Jesus Paez Magna Cum Laude  1, 14, 19 Music Worship Arts
Marzell Parker Jr.   icon-veteran.png History  
Jessica Ashley Pautz Magna Cum Laude 5, 14, 18 Communication Theatre Arts; Marketing
Julia Anastasia Peach    17 English: Writing Marketing
Samantha Caroline Perry     Sociology Psychology
Gianna Noel Pezzulo     Communication Psychology; Athletic Coaching
Blake Hunter Pierce Magna Cum Laude  1, 5, 13, 14 Accounting; Communication Business Administration; Studio Art
Matthew Seth Pittman     Music Entrepreneurship
Peyton Elizabeth Pruitt Summa Cum Laude  2, 5, 9, 14 Integrated Marketing Comm Business Administration
Kaitlyn Brooke Soard Ramos       Education: Middle School (6-9) Politics
Jackson Clay Raper Cum Laude  5, 14 Accounting Information Systems; Business Administration
Ryen Christian Reid Summa Cum Laude  2, 5, 14 Politics; Economics and Finance  
Dina L. Reyes Melendez     Biology Sociology
Lucas Alexander Rhodes Cum Laude   Integrated Marketing Comm  
Jared Richard     Administration of Justice  
Hollie Claire Ritter Magna Cum Laude  10, 13, 14, 18 Special Education; Elementary Education  
Robert David Robinson Jr.     Psychology Sociology; Biology
Adam Rocko Magna Cum Laude

5, 14

Economics and Finance  
Aleciya Shebre Rucker     Music Spanish
Kelly Marie Sandoval Magna Cum Laude; College Honors Program Scholar*  2, 3, 11, 14, 19 Theatre Arts Mathematics; Musical Theatre-Theatre Arts
Hunter Elliott Shepherd Cum Laude  5 Communication  
Bailey Grace Shumate   13 Music  
Joshua D. Smith Cum Laude  5 Communication  
Madison Dawn Smith Magna Cum Laude 2 Music  
Sarah May Steedman Magna Cum Laude  5, 13, 14, 16 Integrated Marketing Comm Psychology; Business Administration
Madison McFadden Steele     Psychology  
Searah B. Stoops     Accounting Business Administration
Sawyer Thomas Strickland Cum Laude  5 Communication Marketing
William Clayton Sweeper, II     Communication  
Sierra Ann Thompson     Psychology Business Administration; Individualized Curricula
Abigail Gray Tomlin     Accounting; Business Administration  
Anna Mikel Trent Cum Laude  5 Accounting Business Administration; Economics
Carly Trexler Summa Cum Laude   Elementary Education; Special Education Psychology
McKenzie Mechelle Upright     Elementary Education; Special Education Psychology
Shelby Lynn Vasich Cum Laude   English: Literature Communication; French
Allison Nicole Waters Cum Laude  5, 14 Economics and Finance Mathematics; Accounting
Olivia Britton Watts Cum Laude  14, 18 Religion & Philosophy  
Brandon Alexander White     Accounting Business Administration
Destiny L. Whitman     Chemistry  
Emily Li Wong     Sociology; Spanish Psychology
Olivia Jill Wooldridge Summa Cum Laude  2, 5, 9, 14 Communication Business Administration
Jessica Lynn Yates    19 Music  

 

Bachelor of Fine Arts

Name

Honors

Designations

Major(s)

Minor(s)

Krissey Michele Browder Summa Cum Laude; College Honors Program Graduate* 2, 3, 9, 14 Musical Theatre  
Lauren Kathleen DeFelice Cum Laude 14 Musical Theatre Studio Art
Elizabeth Haley Lackey Magna Cum Laude   Musical Theatre  
Matthew Richard Windsor    College Honors Program Graduate* 3, 19 Musical Theatre Music

 

Bachelor of Science

Name

Honors

Designations

Major(s)

Minor(s)

Erica Christine Alexander Magna Cum Laude 8, 14, 20 Athletic Training Biology
Madison Alexandra Almond     Therapeutic Recreation Psychology
Brooke Alyssa Applebaum   4, 13 Biology Environment & Sustainability
Emily Olivia Atchley     Environment & Sustainability Biology; Religion
Jonathan Stuart Barbee     Business Administration  
Natalie Rose Bell     Business Administration  
Anthony Leon Bellotte, III     Sports Management  
Demetrius O'Neal Blackwell     Business Administration  
Federico Borrego Higareda Summa Cum Laude 2, 5, 9, 11, 14 Mathematical Finance; Economics and Finance Accounting; Computer Science; Business Administration
Christian Seth Bourke   5 Business Administration  
Mackenzie Reid Bradley Cum Laude 5, 19 Business Administration  
Grace Ann Brennen   4 Environment & Sustainability  
Sandra Ingrid Maria Brink Summa Cum Laude 2, 5, 14 Business Administration Economics
Caroline Skylar Brooks     Athletic Training Psychology
Sarah Elizabeth Brown Magna Cum Laude 1, 8, 13, 14, 20 Athletic Training Biology
Jaime Madison Cassell Cum Laude 5, 14 Business Administration Economics
Rachel Ann Coble   4, 7 Biochemistry  
Sarah Elizabeth Coltrane   13, 16, 20 Exercise Science Psychology
Kaylee A. Cook     Therapeutic Recreation Psychology
Alexis Renee Davis     Therapeutic Recreation Psychology
Branden A. Davis Summa Cum Laude; College Honors Program Scholar* 2, 11 Mathematics Secondary Education (9-12)
Patrick Ryan Dissosway Summa Cum Laude 2, 5, 11, 13, 14 Computer Science; Mathematics  
Ahmed M. Eltair     Business Administration  
Joe English     Sports Management  
Keri Ann Faulkner Cum Laude 13, 14, 20 Exercise Science  
Hunter Michael Faust     Environment & Sustainability Entrepreneurship
Claire Featherstone   4 Biology  
Caroline M. Forbis Magna Cum Laude 13, 14, 20 Exercise Science  
Jocelyn Michele Ford Cum Laude 8, 14, 16, 20 Athletic Training Psychology
Bryan Carlos Fragoso Perez      Magna Cum Laude 5 Business Administration Economics; Information Systems
Brooke Leigh Gammons   13, 20 Athletic Training; Exercise Science Accounting
Kevin Joseph Geiger     Exercise Science  
Michaela Marie Gerard     Environment & Sustainability Biology
Michael Gill   icon-veteran.png Business Administration  
Demonte Marquise Good     Exercise Science  
Hunter Charles Griffin     Environment & Sustainability; Biology Geographic Info Sys & Tech
Nicole Grace Hall Summa Cum Laude   Biology Psychology
Madison P Hallman     Exercise Science Sociology
George Mitchell Harris IV Magna Cum Laude 4, 7 Chemistry; Biology  
Junquavius Donyel Harris     Recreation  
Zachary Daniel Hartle     Computer Science Information Systems
Morgan Claire Hester Cum Laude 5, 11, 14 Mathematical Finance Computer Science; Business Administration
Matthew H. Hipp     Environment & Sustainability  
Sophie Hirsch Summa Cum Laude 2, 9, 14, 16 Exercise Science; Psychology Individualized Curricula
Grace Olivia Holland     Therapeutic Recreation Psychology
Haleigh Giselle Hopkins     Environment & Sustainability Business Administration; Economics
Bailey Rose Howell Cum Laude 4, 7, 14 Biology Chemistry; Psychology
Nicole McKenzie Hunter Magna Cum Laude 1, 13, 14, 20 Exercise Science  
Aaron Jacob Immel     Sports Management Business Administration
Anna Michelle Jasper Cum Laude  20 Therapeutic Recreation Psychology
Eleanor Christine King Magna Cum Laude; College Honors Program Scholar* 4, 14 Environment & Sustainability Politics
Trilby Parker Kirk Magna Cum Laude   Environment & Sustainability Biology
Abby Rose Kluttz   4 Environment & Sustainability; Biology  
Allison Jamie Knorr Cum Laude 5, 13, 14 Business Administration Information Systems
Jillian Abriel Kurolvech   15 Environment & Sustainability Spanish
Austin Caleb Love     Exercise Science Communication
Luke Carson Lundy     Therapeutic Recreation Psychology
Rachel Marie Martin Summa Cum Laude 5, 11 Computer Science  
Taylor Alexis Martin Cum Laude 14, 16 Therapeutic Recreation Psychology
Sabino Martinez Carmona Cum Laude  20 Exercise Science  
Taylor Faye Mason   4, 13 Environment & Sustainability Biology; Communication
Zachary Mayo     Physical Education Special Subject Areas (K-12)
Shane Patrick McCormick     Environment & Sustainability Biology
Jordan McElveen     Sports Management  
Lamontico M. Melvin, Jr.     Exercise Science Communication
Hannah Jane Mercer Summa Cum Laude 9, 14, 20 Therapeutic Recreation Religion
Pierre Mills     Business Administration  
Cameron John Morrison Cum Laude 4 Biology Chemistry
Regan Colleen Nolan Magna Cum Laude 5 Business Administration  
Kevin Michael Norton     Physical Education Special Subject Areas (K-12); Athletic Coaching
Jourdan Kristopher Osinskie     Business Administration  
Matthew Elliott Overcash, Jr.     Business Administration Information Systems
Tyler Renee Paciolla   5, 13, 16 Business Administration Psychology
La'Darius O'mante Parker     Physical Education  
Lee B. Poteat    13 Sports Management Business Administration; Athletic Coaching
Elizabeth Brooke Price     Therapeutic Recreation Psychology
Joseph Edward Ransone     Business Administration  
Yeimi Lizbeth Reyna Romero     Cum Laude 1, 4, 8, 13, 14, 20 Athletic Training; Biology  
Danielle Jordan Ritz Cum Laude 14 Business Administration Music
Bree Roberts Magna Cum Laude 5, 14 Business Administration Accounting
Matthew C. Rodriguez     Environment & Sustainability  
Josi McCall Rogers     Business Administration Biology
Abygail Rose Rohletter     Therapeutic Recreation  
Andrew J. Romano   1, 13, 5 Business Administration  
Gavin C. Rose     Business Administration  
Sarah Logan Sandate Summa Cum Laude 2, 8, 9, 14, 20 Athletic Training Biology
Christina Eileen SanGiacomo     Exercise Science  
Tyler Warrick Scott   16 Therapeutic Recreation Psychology; Business Administration
Sean Michael Sexton     Environment & Sustainability Biology
McKenzie Lee Sheppard   5 Business Administration  
Katie Lee Sherman     Athletic Training  
Jeremy Blake Simpson Cum Laude   Exercise Science Communication; Athletic Coaching
Elena Rosalie Sopranzi     Environment & Sustainability Biology
Lawrence Omar Staley     Sports Management  
Kaitlin Renee Stevenson     Exercise Science Sociology
Steven Thomas   icon-veteran.png Physical Education  
Danyelle Nicole Thompson   1, 4, 7, 13, 14 Biology Chemistry
Jennifer Carol Lynn Thore  

 

Therapeutic Recreation Worship Arts
Karina Trujillo Saucedo   5, 13 Business Administration Communication
Macayla Mechelle Upright   4, 14 Biology; Environment & Sustainability Chemistry
Tiffany Nou Vang Cum Laude 5 Business Administration  
Makayla R. Wales     Environment & Sustainability Worship Arts
Morgan Dru Warrick Magna Cum Laude   Therapeutic Recreation  
Keegan J. Williams     Environment & Sustainability Biology
Jane Cameron Williamson Cum Laude 5, 13, 14, 15 Business Administration; Environment & Sustainability Spanish
Jessica Willis     Environment & Sustainability  
Nathan Ryan Workman Cum Laude 5, 11 Computer Science  
Austin Jacob Young Magna Cum Laude   Environment & Sustainability History
Samuel Adams Young Summa Cum Laude 5, 9, 14 Business Administration; Economics and Finance  
Benjamin Andrew Zemonek Cum Laude 14 Environment & Sustainability Politics; Geographic Info Sys & Tech

 

Bachelor of Science in Nursing

Name

Honors

Designations

Major(s)

Minor(s)

Madison Jordan Bell Magna Cum Laude 2, 9, 14 Nursing - Prelicensure  
Amber M. Biscotti Cum Laude icon-veteran.png, 14 Nursing - Prelicensure  
Paige Keaton Carmack Cum Laude 1, 13 Nursing - Prelicensure  
Leala Nicole Carter    9 Nursing  
Cassandra Damery Summa Cum Laude 13, 14 Nursing - Prelicensure  
Preston Hope Ellenberg Cum Laude   Nursing - Prelicensure  
Sarah Elizabeth Hart     Nursing - Prelicensure  
Nicole Carswell Hodges   1, 13
Nursing - Prelicensure  
Madison Ann Lilly     Nursing - Prelicensure  
Victoria Eugenia Lopez   16 Nursing - Prelicensure Psychology
Autumn Michelle McGee         Nursing - Prelicensure  
Hannah M. Perry Cum Laude 14 Nursing - Prelicensure  
Jennifer Lynn Sandke Magna Cum Laude   Nursing - Prelicensure  
Tuvshinjargal Tugsbayar     Nursing - Prelicensure  
Brooke Nichole Walser   13, 14 Nursing - Prelicensure  

 

Bachelor of Arts - Education

Name

Honors

Designations

Major

Vanneza Aguirre Cum Laude   Birth-Kindergarten Education
Ashley Marie Becker Summa Cum Laude   Birth-Kindergarten Education
Alexandra Cofie Magna Cum Laude   Birth-Kindergarten Education
Kenya Lanning   icon-veteran.png Birth-Kindergarten Education
Barbara J. Lowery     Birth-Kindergarten Education
Shonda Larissa McKinney-Alston         Birth-Kindergarten Education
Aleshya Spruill     Birth-Kindergarten Education
Natalie D. Truss     Birth-Kindergarten Education


Bachelor of Business Administration

Name

Honors

Designations

Major

Tony Shane Adams     BBA - Business Administration
Faith Hope Cassidy     BBA - Business Administration  
Courtney C. Davis     BBA - Business Administration
Shannon Drugan     BBA - Business Administration
Rebecca Worstell Fortner Cum Laude 1, 9
BBA - Business Administration
Amy Denise Gardner Magna Cum Laude 1, 2 BBA - Business Administration
Carolyn D. Graham     BBA - Business Administration
Shawna Ford Harper Cum Laude   BBA - Business Administration
Timothy Shaun Hartsell Cum Laude   BBA - Business Administration
Nicole R Hayes    9 BBA - Business Administration
Jennifer S. Holmes Cum Laude   BBA - Business Administration
Cassie Kilburn     BBA - Business Administration
Fiorella D. Lamela     BBA - Business Administration
Santa Jessica Moran Salazar          BBA - Business Administration
Angela N. Mortenson Summa Cum Laude  9 BBA - Business Administration
Cinddy P. Pozo     BBA - Business Administration
Cindy Darnelle Satter Cum Laude  9 BBA - Business Administration
Shanda S. Sechrest     BBA - Business Administration
Kimberly Denise Swift Summa Cum Laude  9 BBA - Business Administration
Crystal D. Weeks Magna Cum Laude   BBA - Business Administration
Sondra Vincent Willis   1 BBA - Business Administration


Summer 2020 Graduates

Name

Degree

Major(s)

Minor(s)

Sharon Victoria Joy Antonelli Bachelor of Arts English: Literature Educational Studies
Luis F. Campa Bachelor of Arts Music Special Subject Areas (K-12)
Benjamin Connor McCoy Bachelor of Arts Music  
Heather Sue Trexler Bachelor of Arts in Education Birth-Kindergarten Education  
Jack Steven Chatt Bachelor of Science Business Administration; Environment & Sustainability  
Christopher R Georgeson Bachelor of Science Therapeutic Recreation  
Allison Rea Grubb Bachelor of Science Exercise Science  
Matthew B. Ketchie Bachelor of Science Business Administration Communication
Colby Drake Smith Bachelor of Science Computer Science  
James Michael Williams Bachelor of Science Biochemistry  
Yelena Nikolayevna Zadorozhnyaya Bachelor of Science Therapeutic Recreation Psychology
Ceateetra D. Goard Bachelor of Science in Nursing Nursing  

 

Special Designations

The small numbers by the names denote membership in honor societies. The following lists (separated by Day and Evening/Graduate Students) indicate the color of each society’s cord which is worn with the academic gown:

Day Program:

  1. ALPHA ALPHA ALPHA - first generation honor society, grey and navy
  2. ALPHA CHI - academic honor society, blue and green
  3. ALPHA PSI OMEGA - honor society in Theatre Arts, urban blue and amber
  4. BETA BETA BETA - honor society in Biology, red and green
  5. BUSINESS & COMMUNICATION HONOR SOCIETY - copper and drab
  6. COLLEGE HONORS PROGRAM - crimson, gold, and white
  7. GAMMA SIGMA EPSILON - honor society in Chemistry, navy blue and white
  8. IOTA TAU ALPHA - honor society in Athletic Training, royal blue, gold, and red
  9. JUNIOR MARSHALS - medallion
  10. KAPPA DELTA PI - honor society in Teacher Education, purple
  11. KAPPA MU EPSILON - honor society in Mathematics, pink and grey
  12. LAMBDA PI ETA - honor society in Communications, red and white
  13. NATIONAL SOCIETY OF LEADERSHIP AND SUCCESS - leadership honor society, black and platinum
  14. PHI EPSILON - honorary scholastic society, blue, white, and gold
  15. PHI SIGMA IOTA - honor society in Foreign Languages, purple and gold
  16. PSI CHI - honor society in Psychology, silver and blue
  17. SIGMA TAU DELTA - honor society in English, black and red
  18. STUDENT GOVERNMENT ASSOCIATION (SGA) - royal blue and red
  19. MUSIC ENSEMBLE(S) member
  20. PHI EPSILON KAPPA - honor society in the sport and health sciences, black and gold

Evening & Graduate Program:

  1. ALPHA ALPHA ALPHA - first generation honor society, grey and navy
  2. ALPHA SIGMA LAMBDA - honor society for non-traditional evening degree students, gold
  3. JUNIOR MARSHALS - medallion
  4. KAPPA DELTA PI - honor society in Teacher Education, purple

icon-gradgift.pngSenior Class Donor (as of May 8, 2020)

icon-veteran.pngActive duty or military veteran

*College Honors Program 

In addition to having at least a 3.5 GPA, Graduates and Scholars must complete at least 40 hours of community service, successfully complete a portfolio and narrative of their honors work, present their original work at an on campus event or off campus academic conference, and travel domestically or internationally with the College.  Honors Scholars must also complete 21 semester hours of honors coursework (up to 6 of the hours can be honors thesis hours) and successfully complete and present an honors thesis.  Honors Graduates must also complete 21 hours of honors coursework (in “regular” honors classes).  

GRADUATES

  • Ashley Bornkamp
  • Krissey Browder
  • Taylor Fair
  • Samantha Gates
  • Matthew Windsor

SCHOLARS

  • Taylor Cielo - “A moral tale yet I you telle can”: Balancing Class Divides and Liturgical Drama in Handling the Religious Messages of Chaucer’s Canterbury Tales
  • Branden Davis - Divided by Gender: Inequalities in the Math Classroom
  • Emily Fogleman - The Pathogenesis of Social Anxiety Disorder: An Explanation and Application of Major Social Science Theories to a Common Mental Illness
  • Cassandra James - The Grapes of Resentment: Steinbeck and the 2016 Presidential Election
  • Eleanor King - Bridging the Gap Between People and Parks: A Case Study of Ankarafantsika National Park
  • Kelly Sandoval - STEAM Heat: Theatre as a Teaching Tool for STEM and the Arts
  • Natalie Standard - Swimming with Autism: The Benefits Beyond a Good Workout